Bojujte proti jarní únavě s oblíbeným Iplikátorem

5 Years ago
Prožíváte začátkem jara nepříjemné bolesti hlavy, ospalost nebo dokonce malátnost? Přečtěte si jak na jarní únavu se zdravotní pomůckou Iplikátor.

Trpíte chronickou únavu? Vyřešte to s Iplikátorem

5 Years ago
Příznaky chronické únavy pociťuje až několik desítek tisíc Čechů. Doporučujeme vám Iplikátor, známou a jednoduchou pomůcku na okamžité dobití energie.

Jak léčit syndrom karpálního tunelu

5 Years ago
Pracujete s počítačem a projevil se u vás syndrom karpálního tunelu? Přečtěte si, jak zmírnit tyto bolesti se zdravotní pomůckou Iplikátor.

Jak na migrénu s Iplikátorem

5 Years ago
Migréna postihuje až jednu třetinu Čechů. Lékaři doposud znají pouze prostředky, jak její projevy mírnit. Čím je způsobena, jaké jsou její příznaky a možnosti léčby?

Příčiny nespavosti a jak na nespavost s Iplikátorem?

5 Years ago
Nemůžete usnout? Podívejte se, jaké mohou být příčiny nespavosti. Iplikátor odstraňuje hned několik z nich a je tak účinným řešením jak na nespavost.

Iplikátor Kuzněcova

5 Years ago
Iplikátor Kuzněcova doprovázela v době jeho vzniku pověst zázračného léku. Ivan Kuzněcov jej vynalezl, když už mu lékaři nedávali mnoho nadějí.

Cvičení s Iplikátorem

5 Years ago
Vyzkoušejte pozice a sestavy na cvičení s Iplikátorem. Docílíte zefektivnění a prohlubní jeho účinku na vaše tělo, energii i mysl.

Originální Iplikátor je jen jeden: pozor na nekvalitní kopie!

5 Years ago
Pod různými názvy existují na trhu napodobeniny podložek, které neléčí – jednoduše to neumožňuje jejich jiné rozložení i ostrost hrotů. Pokud chcete skutečnou zdravotnickou pomůcku, objednejte si originální Iplikátor.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se