Jak se zbavit bolesti zad bez námahy?

Posted on3 Months ago napsal
Jak se zbavit bolesti zad bez námahy?

Jak se zbavit bolesti zad bez námahy?

Bolesti zad nás přepadnou, kdy se jim zachce a často v tu nejhorší chvíli. Běžně se z nich stává dlouhodobá přítěž, která negativním způsobem ovliňuje náš život. Nemůžeme se soustředit, pracovat, dělat, co nás baví.

  • Máte bolesti zad v oblasti ledvin i celé páteře již delší dobu a nevíte, jak se ji zbavit?
  • Rehabilitace pomáhá vždy jenom na krátkou chvíli?
  • Musíte pravidelně cvičit, ale nemáte na to čas ani náladu?
  • Vrací se vám bolest zad stále dokola?
  • Máte akutní bolesti zad a potřebujete rychlou úlevu?
  • Již nechcete brát prášky proti bolesti?

Máme pro vás rychlé a účinné řešení. Vyzkoušejte akupresurní podložku Iplikátor!

Jak Iplikátor používat?

Musíte vyvinout minimální úsilí, abyste se zbavili vleklých problémů. Na bolesti zad doporučujeme velký Iplikátor. Stačí si na něj lehnout a uvolnit se. Úleva od bolesti se dostaví ihned. Plastové hroty prokrví, zahřejí a uvolní svaly. Proto bolesti zad, zádových svalů a svalových křečí (spasmus) zmizí okamžitě.

V jednoduchosti je síla

Ať vás bolí záda ze stresu, námahy nebo po dlouhé nemoci. Ať vás bolí v oblasti ledvin, plotýnek nebo celé páteře. Iplikátor odstranit jakoukoliv bolest a zároveň působí preventivně. Už nemusíte polykat prášky proti bolesti, chodit na drahé masáže a docházet na rehabilitace, které pomůžou jenom dočasně.

Iplikátor funguje na principu dráždění receptorů v kůži. Na toto dráždění tělo reaguje zvýšením prokrvení v dané oblasti. Dojde tak ke zvýšení přívodu kyslíku v krvi a odplavení škodlivých metabolitů. Tím se uvolní svalové struktury, zmírní se a postupně mizí bolest zad.

Příčiny bolesti zad a jejich řešení

Mají vaše bolesti funkční nebo strukturální původ? Iplikátor vám pomůže s oběma typy příčin. Pokud to vaše bolest umožní, doporučujeme mírné protahování či cvičení na iplikátoru. Při pohybu na podložce se prokrvení zesílí a účinky násobí.

  • Funkční původ bolesti. Bolesti zad způsobené poruchou funkce pohybového systému jsou vázány na pohyb a zatížení při pohybu. Vznikají kvůli špatnému sezení, přetěžování při sportu nebo práci, nebo z nedostatku správného pohybu. Často mohou odeznívat a znovu se vracet, či být závislé na počasí.
  • Strukturální poruchy aparátu mají svou příčinu v genech, úrazech, zánětech nebo nádorech. Tyto poruchy mohou vést k trvalým bolestem zad, které se léčí odstraněním jejich příčiny. Bolesti zad způsobené strukturálními poruchami lze však i v průběhu léčby velmi dobře možné mírnit.
Přidat komentář
Reakce na příspěvek
Prosím, přihlašte se Pro přidání komentáře.

Menu