Komfort Set - Velký a malý Iplikátor

Bavlna
9 hodnocení

Iplikátor Komfort Set obsahuje malý a velký Iplikátor, jejichž kombinací můžete naplno využít všech výhod Iplikátoru - např. najednou ošetřit celá záda a zároveň krk a týl.

Read moreShow less
1 700,00 Kč
Skladem 6 ks
Vybraný model:
D5 + E1
Popis

Nejoblíbenější kombinace

Malý a velký Iplikátor na bavlně v nafukovací variantě jsou naše dva nejprodávanější produkty.

Široké možnosti aplikace

Oba Iplikátory můžete použít společně například k ošetření celé zadní části trupu od kostrče až po týl. Najednou tak můžete ošetřit větší plochu těla než se samotným malým či velkým Iplikátorem.

Nafukovací vložka zajistí komfort a ošetření maximální plochy těla naráz v jednom čase. Produkty můžete samozřejmě používat také odděleně - malý Iplikátor je skvělý na cesty.

Skvělý dárek

Iplikátor Komfort Set je také skvělým tipem na dárek k jakékoliv příležitosti. Darujte svým blízkým zdraví, darujte jim Iplikátor Set.

Více informací naleznete na produktové stránce maléhovelkého Iplikátoru na bavlně.

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastěji je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zády (ideálně na nafukovací verzi).

Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Read moreShow less
Detaily produktu
D5 + E1
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?
Celkové hodnocení
5
9 hodnocení
Spokojenost
(5)
Začal jsem ho používat po dlouhodobé nemoci, kdy mne z nedostatku pohybu bolela záda a špatně jsem spal. Po cca měsíci používání se vše zlepšilo a, když si chci odpočinout, uvolnit se, používám iplikátor dodnes. Je nutno říct, že na iplikátor je třeba si zvyknout, ze začátku ty jehličky byly trochu cítit, ale rychle to přešlo.

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se