Recenze našich zákazníků
5
7 recenze
Spokojenost
(5)
Jsem nevěřící Tomáš,proto jsem si potřebovala Iplikátor nejdřív vyzkoušet a lituji toho že jsem to neudělala už dávno. Je to naprosto skvělá věc ,která mi pomáhá od bolesti snad každého místečka na těle. Mám 4krát po operaci bederní páteře.
Doporučuji každému človíčku ,kterého trápí jakekoliv bolesti.
Ve své práci se u klientů často setkávám s problémy souvisejícími se stresem, sedavým zaměstnáním a špatným životním stylem, které ústí v chronické zatuhnutí zad a krku. Dalším z častých problémů je velká únava. Na všechny uvedené problémy skvěle pomáhá Iplikátor. U nás v domácnosti se používá denně, dokonce ho automaticky balíme na všechny cesty mimo domov. Tento skvělý výrobek můžeme upřímně doporučit!
K výrobku jsem byl nejprve skeptický, ale záhy jsem objevil jeho nesporné výhody. Rychle uvolňuje napětí zádových svalů, svalstva kolem lopatek a ramen. Rovněž mi pomohl odblokovat problémy v oblasti křížo-kyčelního skloubení a beder. Iplikátor doporučuji svým instruktorům, cvičencům i kamarádům.
Jsem paralympijský sportovec a k tomu, abych mohl dlouhodobě vykonávat tento sport na vrcholové úrovni, musím mít pravidelné dýchání a uvolněnou ruku při míření. V iplikátoru jsem našel dobrou pomůcku, která mě zbavuje bolesti zad a uvolňuje dýchání.
Iplikator si beru na všechny mé závody a soustředění. Ráno poslouží k rychlejšímu probuzení a večer k uvolnění napětí. Díky za něj.
Iplikátor si nemůžu vynachválit, protože mi pomáhá při neurologických problémech s nohou, které mám po vážném onemocnění, a s problémy se zády. Nejvíce se mi líbí, že po celodenní námaze si po umytí lehnu na iplikátor na půl hodiny a ráno vstanu bez bolesti. Iplikátor je můj dobrý společník, kterého si beru s sebou i na cesty. Děkuji za jeho vynález.
Začal jsem ho používat po dlouhodobé nemoci, kdy mne z nedostatku pohybu bolela záda a špatně jsem spal. Po cca měsíci používání se vše zlepšilo a, když si chci odpočinout, uvolnit se, používám iplikátor dodnes. Je nutno říct, že na iplikátor je třeba si zvyknout, ze začátku ty jehličky byly trochu cítit, ale rychle to přešlo.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se