Zobrazit všechny obrázky

Iplikátor Komfort Velký - bavlna

Bavlna
38cm x 68cm
6 hodnocení

Můžete jej využít ke zmírnění bolesti zad, ale také k prevenci a relaxaci. Velký bavlněný Iplikátor je náš nejprodávanější produkt. Nabízí také nafukovací variantu pro větší komfort.

Read moreShow less
925,00 Kč
provedení
Skladem 34 ks
Vybraný model:
D3
Popis
Nafukovaci

Zvyšuje tak komfort i účinnost – lépe přilne a ošetří tak větší plochu těla. Nafukuje se jednoduše ústy.

Nafukovací s pumpičkou

Nafukovací verze doplněná pumpičkou pro jednoduché nafouknutí ideálním množství vzduchu přímo při aplikaci.

S magnetem

Doplňuje Iplikátor o neodymové magnety působící na ošetřovanou oblast.

Základní

K použití v leže na rovné podložce.

Skládací

Můžete přeložit napůl na cesty.

nejprodávanější iplikátor set

Pořiďte si set malého i velkého Iplikátoru 

Vámi nejoblíbenější produkt, který kombinuje výhody obou.

Proti bolesti a vyčerpání

Velký Iplikátor působí na velkou plochu těla, můžete jej využít především na celou plochu zad nebo hruď a břicho.

Stimuluje a prokrvuje velkou plochu těla. Příznivě tak ovlivňuje celkový stav organismu. Pomáhá mírnit a často i odstraňovat bolesti, prokrvovat, vyživovat a uvolňovat ošetřovanou oblast a v neposlední řadě vyplavovat endorfiny a aktivovat tak ozdravné procesy ve vašem těle.

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastěji je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zády (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Všestrané možnosti použití

Azurově modré bavlněné provedení velkého Iplikátoru je výhodné díky svojí variabilitě. Do bavlněné kapsy je možné vkládat vložky, které umožňují různé aplikace produktu. Základní varianta je opatřená vnitřní výloží z molitanu, která vyrovná menší nerovnosti těla a podkladu. Kdykoliv ji můžete rozšířit na nafukovací verzi dokoupením velké nafukovací vložky či vložky s pumpičkou.

Nafukovací verze doplňuje molitanovou vložku o nafukovací vložkou, kterou nafouknete ústy na cca desetinu objemu. Nafouknutý Iplikátor se individuálně přizpůsobí tvaru páteře i podložky - zvyšuje tak komfort odpočinku i účinnost, protože lépe přilne k tělu a ošetří větší plochu zad.

Nafukovací verze je k dostání i ve variantě s pumpičkou. Ta umožňuje jednoduše nafouknout vložku ideálním množství vzduchu přímo při aplikaci. Vhodné především pro ty co mohou mít potíže s nafouknutím vložky ústy, pro zákazníky se sníženou pohyblivostí nebo ty, kteří chtějí maximální komfort.

Skládací verzi oceníte, pokud velký Iplikátor často přepravujete. Lze ji jednoduše přeložit bez rizika poškození hrotů. Nelze ji rozšířit na nafukovací verzi.

Read moreShow less
Detaily produktu
D3

Specifické reference

ean13
8588004227057
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?
Celkové hodnocení
5
6 hodnocení
Spokojenost
(5)
Často mě bolí křížová (pánevní) oblast zad. Iplikátor jsem si pořídila jako znouzectnost, protože nestíhám chodit na pravidelné masáže k terapeutovi. A musím přiznat, že jako zázrakem funguje a hodně mi pomohl. Dokonce mi i vyřešil bolestivé křeče během menstruačních dnů. Vím, že každý jsme individuál, ale ženám bych ho za sebe dopuručila. Ostré zoubky iplikátoru zabraly proti bolesti během pár minutek (cca 5 min), zatímco účinek tablet Ibuprofenu a pití čaje z majoránky se projeví tak nejdříve do hodiny.

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se