Zobrazit všechny obrázky

Iplikátor Komfort Malý - bavlna

Bavlna
35cm x 19cm
3 hodnocení

Masážní pomůcka Iplikátor je vhodná jak na relaxaci, tak k úlevě od bolesti. Tato malá varianta je určena především proti bolestem krční páteře nebo kříže. Výhodou bavlněného provedení v tyrkysové barvě je variabilita.

Read moreShow less
455,00 Kč
provedení
Skladem 16 ks
Vybraný model:
A2
Popis
Základní

Základní varianta se nepřizpůsobuje nerovnostem těla a podložky. Vhodná především na měkčí povrchy např. postel.

Nafukovaci

Iplikátor se nafukuje na cca desetinu objemu a tak se individuálně přizpůsobí prohnutí zad i podložky. Zvyšuje se tak pohodlí i plocha, která je ošetřena.

Nafukovací s pumpičkou

Iplikátor lze nafouknout na ideální velikost přímo při aplikaci. Je to pohodlné a vhodné především pro starší osoby nebo ty, kdo mají problémy s pohybem.

S magnetem

Doplňuje Iplikátor o neodymové magnety působící na ošetřovanou oblast.

nejprodávanější iplikátor set

Pořiďte si set malého i velkého Iplikátoru 

Vámi nejoblíbenější produkt, který kombinuje výhody obou.

Vylepšený nástupce legendy

Malý Iplikátor na bavlně jsme představili v roce 1993. Zásadním způsobem vylepšil vlastnosti a možnosti našeho legendárního malého Iplikátoru Klasik na režném plátně.

Stejně jako klasické provedení se hodí k mírnění bolesti a relaxaci téměř každé plochý těla včetně šíje, beder, krční páteře, kloubů a dalších.

Lehce se přizpůsobí

Základní verze je složena ze svrchní bavlněné části a vnitřní molitanové výplně. Ta je v nafukovacím provedení doplněna nafukovací vložkou, kterou lehce nafouknete ústy na požadovanou velikost jejíž tvar se dofouknutím zcela individuálně přizpůsobí prohnutí vašeho těla - ideální je např. pro oblasti bederní páteře, kříže či krku.

Nafukovací provedení s pumpičkou poskytuje ještě větší komfort – umožňuje Iplikátor nafouknout ideálním množstvím vzduchu přímo při aplikaci.

Vyzkoušejte za cenu jedné masáže

Nevěříte, že Iplikátor funguje? Malý Iplikátor stojí jako jedna masáž a vydrží Vám mnoho let. Pořiďte si jej a ověřte účinky Iplikátoru sami na sobě.

Dokonalá relaxace

Nafouknutý malý Iplikátor jako polštářek pod hlavu pohodlně doplní relaxaci na velkém Iplikátoru, proto malý a velký nafukovací Iplikátor zakoupíte ve výhodném balení.

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastěji je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zády (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu.

Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Read moreShow less
Detaily produktu
A2

Specifické reference

ean13
8588004227125
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?
Celkové hodnocení
5
3 hodnocení
Spokojenost
(5)
Iplikátor jsem začala používat v těhotenství, když mě začala bolet bederní páteř. Pomohl mi od bolesti a zjistila jsem, že mi pomáhá k celkové relaxaci. Iplikátor jsem ze začátku používala v akutních případech vždy dle potřeby 10 – 20 min. Nyní ho používám jako prevenci proti bolesti – denně před spaním si na něj lehnu a krásně se mi uvolní svaly.

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se