Zobrazit všechny obrázky

Iplikátor Profi Malý - fólie

Fólie
35cm x 19cm
2 hodnocení

Profi varianta oblíbené masážní pomůcky malého Iplikátoru. Pomáhá proti bolestem zad, krční páteře a dalších míst. Iplikátor na fólii umožňuje nejsnadnější údržbu a čištění.

Read moreShow less
515,00 Kč
provedení
Skladem 19 ks
Vybraný model:
A3
Popis
Základní

Základní varianta se nepřizpůsobuje nerovnostem těla a podložky. Vhodná především na měkčí povrchy např. postel.

Nafukovaci

Iplikátor se nafukuje na cca desetinu objemu a tak se individuálně přizpůsobí prohnutí zad i podložky. Zvyšuje se tak pohodlí i plocha, která je ošetřena.

Nafukovací s pumpičkou

Iplikátor lze nafouknout na ideální velikost přímo při aplikaci. Je to pohodlné a vhodné především pro starší osoby nebo ty, kdo mají problémy s pohybem.

nejprodávanější iplikátor set

Pořiďte si set malého i velkého Iplikátoru 

Vámi nejoblíbenější produkt, který kombinuje výhody obou.

Navržen pro výkon

Malý Iplikátor na fólii se hodí stejně jako ostatní malé Iplikátory na ošetření mnoha různých míst těla včetně šíje, beder, kříže a krční páteře.

Přizpůsobí se tělu

Základní provedení je vhodné na měkká podklady, např. postel – nepřizpůsobí se tělu a podložce. Nafukovací varianta, se lépe přizpůsobí a přilne k oblastem těla jako jsou bedra nebo krční páteř. Nafukovací varianta je dostupná v základní verzi pro nafouknutí ústy nebo s pumpičkou – umožňuje nafukování na ideální velikost přímo při aplikaci.

Díky praktickému rozměru si Iplikátor snadno vezmete všude s sebou. Například do práce, kde se dofouknutý do tvaru polštářku pohodlně přizpůsobí tvaru krční páteře a bolest hlavy ani zad vám na kancelářské židli nehrozí.

Hygiena na první místě

Fólie se na rozdíl od látkových podkladů jednoduše desinfikuje, je tedy ideální pro případy, kdy bude Iplikátor používat vice osob nebo je používán v náročných podmínkách např. fitness, maséři, fyzioterapie apod. Další výhodou je snadná výměna ježků – snadno je odepnete a zase připnete.

Ověřte si na vlastní kůži

Nevěříte, že Iplikátor funguje? Malý Iplikátor stojí jako jedna masáž a vydrží Vám mnoho let. Pořiďte si jej a ověřte účinky Iplikátoru sami na sobě.

Iplikátor s největšími možnostmi

Malý Iplikátor má nejvíce možností použití ze všech Iplikátorů. Lze jej použít na předloktí, dlaně, stehna, hýždě, lýtka, plosky nohou, záda, přední část trupu, krk i týl.

Read moreShow less
Detaily produktu
A3

Specifické reference

ean13
8588004227095
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?
Celkové hodnocení
5
2 hodnocení
Spokojenost
(5)
Iplikator pouzivam davnejsie (doteraz som mal zapozicany), znizuje bolest. Mam pozitivne skusenosti.

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se