Profi Set - Velký a malý Iplikátor

Fólie
1 hodnocení

Iplikátor Profi Set s DOPRAVOU ZDARMA obsahuje malý a velký Iplikátor, jejichž kombinací můžete naplno využít všech výhod Iplikátoru - např. najednou ošetřit celá záda a zároveň krk a týl.

Read moreShow less
1 520,00 Kč Není daň
Skladem 18 ks
Vybraný model:
E2+D4
Popis

Nejoblíbenější kombinaceí

Malý a velký Iplikátor na bavlně v nafukovací variantě jsou naše dva nejprodávanější produkty, proto jsme se je rozhodli nabídnout ve výhodném setu s DOPRAVOU ZDARMA.

Široké možnosti aplikace

Oba Iplikátory můžete použít společne například k ošetření celé zadní čísti trupu od kostrče až po týl. Najednou tak můžete ošetřit větší plochu těla než se samotným malým či velkým Iplikátorem.

Nafukovací vložka zajistí komfort a ošetření maximální plochy těla naráz v jednom čase. Produkty můžete samozřejmě používat také odděleně - malý Iplikátor je skvělý na cesty.

Skvělý dárek

Iplikátor Komfort Set je také skvělým tipem na dárek k jakékoliv přiležitosti. Darujte svým blizským zdraví, darutje jim Iplikátor Set.

Více informací o naleznete na produkté stránce malého a velkého Iplikátoru na bavlně.

aplikace iplikátoru na zadní část tělaVelký Iplikátor se obvykle používá na tmavě zvýrazněně oblasti

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastěji je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zadý (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Read moreShow less
Detaily produktu
E2+D4
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?
Celkové hodnocení
5
1 hodnocení
Spokojenost
(5)
Už mi včera došel a opravdu jsem už 1. den cítila úlevu. Vím že to není za 1 den bez bolesti ale už to že jsem nemusela brát žádné léky protože to bylo díky dečce o 50% lepší a bolest se dala snést i bez léků,což jsem nechápala že je to opravdu až tak dobré takže věřím že můj zdravotní stav se opravdu zlepší. Chci jen napsat že tohle není placená recenze ale nakonec ten kdo ji má už doma tak mi to potvrdí. Stala se součástí mého života a je mi jedno kdo jak k tomu napíše komentář protože jen já vím jak mi pomohla už po 1 dnu a moc děkuji i človíčku z Iplikator.cz - Akupresurní podložka kterého jsem žádala o radu a pomohl mi vybrat správnou dečku vzhledem k mému zdr.stavu.

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se