Profi Set - Velký a malý Iplikátor

Fólie
1 hodnocení

Iplikátor Profi Set obsahuje malý a velký Iplikátor, jejichž kombinací můžete naplno využít všech výhod Iplikátoru - např. najednou ošetřit celá záda a zároveň krk a týl.

Read moreShow less
1 910,00 Kč
Skladem 67 ks
Vybraný model:
E2+D4
Popis

Nejoblíbenější kombinace

Malý a velký Iplikátor na fólii v nafukovací variantě je oblíben všude tam, kde je potřeba produkt dezinfikovat nebo omýt.

Široké možnosti aplikace

Oba Iplikátory můžete používat společně, například k ošetření celé zadní části trupu od kostrče až po týl. Najednou tak ošetříte větší plochu těla než se samotným malým či velkým Iplikátorem.

Nafukovací funkce zajistí komfort a ošetření maximální plochy těla najednou. Produkty můžete samozřejmě používat také odděleně - malý Iplikátor je skvělý na cesty.

Skvělý dárek

Iplikátor Profi Set je také skvělým tipem na dárek k jakékoliv příležitosti. Darujte svým blízkým zdraví, darujte jim Iplikátor Set.

Více informací naleznete na produktové stránce malého a velkého Iplikátoru na fólii.

aplikace iplikátoru na zadní část tělaVelký Iplikátor se obvykle používá na tmavě zvýrazněně oblasti

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastěji je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zády (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Read moreShow less
Detaily produktu
E2+D4
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?
Celkové hodnocení
5
1 hodnocení
Spokojenost
(5)
Už mi včera došel a opravdu jsem už 1. den cítila úlevu. Vím že to není za 1 den bez bolesti ale už to že jsem nemusela brát žádné léky protože to bylo díky dečce o 50% lepší a bolest se dala snést i bez léků,což jsem nechápala že je to opravdu až tak dobré takže věřím že můj zdravotní stav se opravdu zlepší. Chci jen napsat že tohle není placená recenze ale nakonec ten kdo ji má už doma tak mi to potvrdí. Stala se součástí mého života a je mi jedno kdo jak k tomu napíše komentář protože jen já vím jak mi pomohla už po 1 dnu a moc děkuji i človíčku z Iplikator.cz - Akupresurní podložka kterého jsem žádala o radu a pomohl mi vybrat správnou dečku vzhledem k mému zdr.stavu.

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se