Šungitový Iplikátor Velký - režné plátno

38cm x 68cm

Šungitový Iplikátor na režném plátně kombinuje vlastnosti Iplikátoru s léčivými a harmonizačními účinky šungitu. Každý hrot Iplikátoru obsahuje maximum mikrokrystalů šungitu, které se přímo dotýkají kůže vašeho těla.

Read moreShow less
2 200,00 Kč
provedení
Skladem 1 ks
Vybraný model:
D1SL
Popis
Základní

Základní varianta se nepřizpůsobuje nerovnostem těla a podložky. Vhodná především na měkčí povrchy např. postel.

Nafukovací

Iplikátor se nafukuje na cca desetinu objemu a tak se individuálně přizpůsobí prohnutí zad i podložky. Zvyšuje se tak pohodlí i plocha, která je ošetřena.

Proti bolesti a vyčerpání

Velký Iplikátor působí na velkou plochu těla, můžete jej využít především na celou plochu zad nebo hruď a břicho.

Stimuluje a prokrvuje velkou plochu těla. Příznivě tak ovlivňuje celkový stav organismu. Pomáhá mírnit a často i odstraňovat bolesti, prokrvovat, vyživovat a uvolňovat ošetřovanou oblast a v neposlední řadě vyplavovat endorfiny a aktivovat tak ozdravné procesy ve vašem těle.

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastěji je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zády (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Síla šungitu

Šungit je 2 miliardy let starý minerál černé barvy, který dostal svůj název podle místa výskytu - vesnice Šunga, kde Petr I. Veliký postavil lázně. Od svého objevení v 18. století je používán v lidovém léčitelství.

Šungit má zvláštní složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti. Obvykle se používá pro dezinfekci a čištění vody, pro odstínění elektromagnetického záření, odrušení geopatogenních zón a harmonizaci prostředí.

Má také antibakteriální a léčebné účinky - mírní záněty, odstraňuje otoky, uklidňuje a mírní bolest. Zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních a uvolňuje svaly. Je tak ideálním doplněním vlastností Iplikátoru.

Šungit se také často používá k harmonizaci a očistě čaker. Pro rozhýbání a dobití energie pro navrácení rovnováhy celému tělu.

Read moreShow less
Detaily produktu
D1SL

Specifické reference

ean13
0762539940799
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se