Turmalínový Iplikátor Velký - režné plátno

38cm x 68cm

Režná varianta turmalínového Iplikátoru kombinuje výhody Iplikátoru s blahodárnými účinky turmalínu. Každý hrot Iplikátoru obsahuje maximum mikrokrystalů turmalínu, které při styku s kůží emitují negativní ionty.

Read moreShow less
2 200,00 Kč
provedení
Skladem 1 ks
Vybraný model:
D1TL
Popis
Základní

Základní varianta se nepřizpůsobuje nerovnostem těla a podložky. Vhodná především na měkčí povrchy např. postel.

Nafukovací

Iplikátor se nafukuje na cca desetinu objemu a tak se individuálně přizpůsobí prohnutí zad i podložky. Zvyšuje se tak pohodlí i plocha, která je ošetřena.

Dvojitá síla proti nespavosti, únavě a bolesti

Iplikátor mechanicky uvolňuje, stimuluje, prokrvuje. Pomáhá tak proti nespavosti, únavě a mírní bolesti. Turmalín díky piezoelektrickému a pyroelektrickému efektu také podporuje dobrý spánek, mírní únavu a bolesti.

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastější je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zády (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu.

Turmalín – Superstar mezi minerály

Turmalín je polodrahokam ceněný nejen pro svoji krásu, ale také pro různé účinky, které má na člověka, zvířata i rostliny. Používá se v léčitelství pro tlumení bolestí a harmonizaci energie.

Pokud na turmalín aplikujete tlak či jej zahřejete, tak díky piezoelektrickému a pyroelektrickému efektu emituje negativní ionty - proto se nazývá "elektrický kámen".

Při používání Iplikátoru s turmalínem svým tělem turmalín stlačujete a zároveň ohříváte – dochází k emisi zdravých negativních iontů.

Read moreShow less
Detaily produktu
D1TL

Specifické reference

ean13
0762539940812
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se