Turmalínový Iplikátor Velký - fólie

Fólie
38cm x 68cm
1 hodnocení

Turmalínový Iplikátor kombinuje výhody Iplikátoru s blahodárnými účinky turmalínu. Každý hrot Iplikátoru obsahuje maximum mikrokrystalů turmalínu, které při styku s kůží emitují negativní ionty.

Read moreShow less
2 050,00 Kč
provedení
Produkt je dostupný v jiných variantách 0 ks
Vybraný model:
D6T
Popis
Základní

Základní varianta se nepřizpůsobuje nerovnostem těla a podložky. Vhodná především na měkčí povrchy např. postel.

Nafukovací

Iplikátor se nafukuje na cca desetinu objemu a tak se individuálně přizpůsobí prohnutí zad i podložky. Zvyšuje se tak pohodlí i plocha, která je ošetřena.

Dvojitá síla proti nespavosti, únavě a bolesti

Iplikátor mechanicky uvolňuje, stimuluje, prokrvuje. Pomáhá tak proti nespavosti, únavě a mírní bolesti. Turmalín díky piezoelektrickému a pyroelektrickému efektu také podporuje dobrý spánek, mírní únavu a bolesti.

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastěji je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zády (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu.

Turmalín – Superstar mezi minerály

Turmalín je polodrahokam ceněný nejen pro svoji krásu, ale také pro různé účinky, které má na člověka, zvířata i rostliny. Používá se v léčitelství pro tlumení bolestí a harmonizaci energie.

Pokud na turmalín aplikujete tlak či jej zahřejete, tak díky piezoelektrickému a pyroelektrickému efektu emituje negativní ionty - proto se nazývá "elektrický kámen".

Při používání Iplikátoru s turmalínem svým tělem turmalín stlačujete a zároveň ohříváte – dochází k emisi zdravých negativních iontů.

Read moreShow less
Detaily produktu
D6T

Specifické reference

ean13
8588006024128
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?
Celkové hodnocení
5
1 hodnocení
Spokojenost
(5)
Na tento výrobek mě navedla fyzioterapeutka na rehabilitaci, kam už tři měsíce docházím s opakovanými problémy zad - brnění, pálení a bolest. Samotná rehabilitace se střídavými úspěchy. Nyní používám denně tento iplikátor a po 14 dnech si troufám říct, že efekt je znát. Už skoro týden bez zádových problémů. Vždy večer se těším, až si na něj lehnu, píchání hrotů sice přetrvává, ale dá se to vydržet, záda se krásně prohřejí a napětí ve svalech se uvolní. Doporučuji určitě, skvělý pomocník.

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se