Iplikátor Univerzální

2 hodnocení

Univerzální Iplikátor je svou velikostí vhodný pro aplikaci na mnoho konkrétních míst - klouby, ramena, krk a končetiny. Okamžitě uleví od bolesti.

Read moreShow less
250,00 Kč
Skladem 5 ks
Vybraný model:
B6
Popis

Široké možnosti aplikace

Masážní pomůcka univerzální Iplikátor je vhodná k předcházení únavy, každodenní relaxaci i úlevě od akutních bolestí. Iplikátor tohoto rozměru je na zadní straně opatřen páskem, díky čemuž jej upevníte na ruku a můžete s ním snadno manipulovat. Tvarem se přizpůsobí kloubům, oblastem ramen nebo loktů, na které můžete Iplikátor rukou přitlačovat. Díky prakticky ovladatelnému umístění na dlani můžete pohodlně regulovat tlak hrotů na pokožku. Je univerzální: použít jej můžete i na šíji, hlavu, nebo podobně jako Iplikátor na kosmetickou masáž i na tvář.

Otestujte možnosti Iplikátoru

Univerzální Iplikátor je díky své cenně a možnostem aplikace ideálním produktem, pokud s Iplikátorem začínáte a neznáte jeho možnosti. Za cenu poloviny ceny běžné masáže můžete otestovat možnosti a účinky Iplikátoru a následně si pořídit například Iplikátor set.

Syndrom karpálního tunelu

V posledních letech je univerzální Iplikátor oblíben především díky možnosti ošetření a uvolnění oblasti karpálních tunelů. Náš Iplikátor je rychlá a jednoduchá cesta k mírnění potíží s karpálními tunely.

Read moreShow less
Detaily produktu
B6
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?
Celkové hodnocení
5
2 hodnocení
Spokojenost
(5)
Na karpály používám univerzální iplikátor. Někdy jej jen přikládám a tlačim na něj až k lokti. Více pomáhá dát jej na zápěstí ,i jiné místo na ruce, zabandažovat elastickým obvazem. Nechám dle mého zvážení. Potom natřu bylinným krámem a dám rukavici.

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se