Iplikátor Klasik Malý - režné plátno

Iplikátor Klasik Malý - režné plátno

Vyberte provedení: základní
475,00 Kč
Recenze našich zákazníků
5
6 recenze
Spokojenost
(5)
Také já se připojuji k nesčetným velebitelům vašeho „ježka“, jak já ho důvěrně volám. Velmi mi pomáhá od bolesti v zádech, zvláště po práci na zahrádce. Lehnu si naň na půl hodiny a všechna únava ze mne spadne. Loni v létě jsem si objednal od Vás 4 kusy a všem pomáhají. Chodím do 3 kroužků jógy a i tam jsem získal zájemce o tuto pomůcku.
Jsem Vám velmi vděčná za Iplikátor, který mě osvobozuje od krutých bolestí. Je pro mě nepostradatelný.
Mám delší dobu od Vás 2ks malých, jsme spokojeni, ale potřebujeme větší na záda. Váš výrobek je skutečně lepší, (než několik masáží), opravdu na výši. Děkujeme Vám a přejeme zdraví a hodně úspěchů.
Před rokem jsem si u Vás objednala malý Iplikátor. Jsem s ním velice spokojená. Nemohla jsem ani vyjít do schodů pro bolest v nohou. Po čtrnácti dnech cvičení na koberečku mi bolest přešla. Chtěla bych Vám proto za něj moc poděkovat a zároveň bych prosila o zaslání velkého Iplikátoru pro mého muže, který trpí bolestmi páteře.
Už objednávám po třetí. Poprvé pro moji švagrovou a podruhé pro sebe. Žel, ten mi „vydržel“ jen 1 měsíc. Přijeli k nám moji přátelé z Anglie a po vyzkoušení si ho přáli mít, tak jsem jim ho darovala. Taktéž mé přítelkyni z NSR se zamlouval. Proto objednávám hned dva. Váš Iplikátor už bude pomáhat jak mně, tak i za hranicemi naší vlasti. Srdečně děkuji.
Za mne Vám ještě jednou tisíckrát děkuji. Díky Vašemu Iplikátoru se mi žije mnohem lépe, bez bolestí.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se