Iplikátor Klasik Velký - režné plátno

Iplikátor Klasik Velký - režné plátno

Vyberte provedení: základní
1 125,00 Kč
Recenze našich zákazníků
5
11 recenze
Spokojenost
(5)
Mám jej již několik let v základni verzi. Beru jej někdy i na cesty. Pomohl mi hodně při výhřezu ploténky krční páteře, kdy jsem nemohla jinak usnout.
Je skvělý pod hlavou i při migréně.
Iplikátor chválím neboď vím že to funguje. Spokojenost
Zakoupila jsem kvůli bolestem bederní páteře. Iplikátor výborně prohřívá oblast, prokrvuje,čímž zmenšuje bolesti a urychluje hojení. Jsem spokojená.
Ležím na iplikátoru skoro každý večer cca 20 minut. Velmi mi to pomáhá uvolnit se po stresujícím dni v práci a dobře pak spím. Navíc mě přestala bolet záda. Děkuji a rozhodně doporučuji.
Velmi účinný nástroj na regeneraci, uvolnění od bolesti při ztuhnutých svalech a drobných blokacích. Jsem v práci celý den na nohou a třikrát týdně se věnuji silovému tréninku. Používám iplikator každý druhý den již 5.rokem, mám už 3.kus, časem se hroty otupí. Neumím si už život bez iplikatoru představit. Velká spokojenost.
Vyzkoušela jsem velký Iplikátor na svoji osteochondrózu malý zapůjčený od kolegyně a pociťuji výraznou úlevu. A lépe spím.
Děkuji za zaslání Vašeho velkého Iplikátoru. Po jeho použití se cítím mnohem lépe. Opravdu dělá zázraky! Moc Vám děkuji.
Přeji Vám hodně zákazníků k odběru „Iplikátor Kuznecov“.Jedna zásada platí, mít ho vždy po ruce. Jak můžete posoudit, podle další obj., že jsem si to nenechávala jen pro sebe.
Šťastný a úspěšný rok 1992 v pomáhání léčení nemocných Vám přeje jeden z Vašich pacientů. Váš Iplikátor 18x35 cm mně umožnil strávit letošní Vánocebez bolesti. Díky Vám!
Mám velký Iplikátor a jsem s ním spokojen- je to skutečně účinná a přirozená metoda. Pěkné jsou instruktivní obrázky na Vašem prospektu. Děkuji za tuto propagaci.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se