Tibetský Iplikátor Velký s dvojitým hrotem - režné plátno

Režné plátno
38cm x 68cm

Nejnovější Iplikátor, označovaný jako Tibetský, je alternativou pro ty, kteří požadují jemnější ošetření nebo na Iplikátoru intenzivně cvičí. Je vyroben z režného plátna. 

Read moreShow less
1 543,00 Kč
provedení
Vyprodáno
Vybraný model:
T5M
Popis
Základní

Základní varianta se nepřizpůsobuje nerovnostem těla a podložky. Vhodná především na měkčí povrchy např. postel.

Nafukovaci

Iplikátor se nafukuje na cca desetinu objemu a tak se individuálně přizpůsobí prohnutí zad i podložky. Zvyšuje se tak pohodlí i plocha, která je ošetřena.

S magnetem

Doplňuje Iplikátor o neodymové magnety působící na ošetřovanou oblast.

Nejjemnější ošetření

Tibetský Iplikátor působí stejně jako ostatní velké Iplikátory na velkou plochu těla. Lze jej s výhodou používat na celá záda, hruď a břicho. Princip fungování je shodný s ostatními velkými Iplikátory. Na rozdíl od ostatních modelů má na konci zdvojené hroty.

Zdvojené hroty stimulují a prokrvují velkou plochu těla. Prokrvení a stimulace je méně intenzivní než u klasických Iplikátorů. To může být výhodou pro ty, kdo chtějí relaxovat nebo požadují jěmnější a šetrnější ošetření - jedince s citlivější kůži a všechny ty, kdo mají obavy z ostrosti klasických Iplikátorů.

Jemná stimulace přiznivě ovlivňuje celkový stav těla. Pomáhá relaxovat, mírnit a často i úplně odstranit bolesti a také vyplatovat endorfiny, které jsou zodpovědné za ozdravné procesy v těle.

Posuňte cvičení na jinou úroveň

Jemný Tibetský Iplikátor je vhodný jako podložka pro cvičení nejen jógy. Svým působením znásobuje efekt cviků ve všech fázích cvičení - aktivní i relaxační.

Široké možnosti použití

Tibetský Iplikátor je variabilní. Je do něj možné vkládat vložky, které umožňují různé aplikace produktu. Základní varianta je opatřena vnitřní výloží z molitanu, která vyrovná menší nerovnosti těla a podkladu. Kdykoliv ji můžete rozšířit na nafukovací verzi dokoupením velké nafukovací vložky.

U nafukovacího Tibetského Iplikátoru je molitanová vložka rozšířena o nafukovací vložku, kterou nafouknete ústy na cca desetinu objemu. Nafouknutý Tibetský Iplikátor se individuálně přizpůsobí tvaru zad i podložky - zvýší se tak komfort relaxace i účinnost, protože lépe přilne k tělu a ošetří větší plochu zad.

Read moreShow less
Detaily produktu
T5M

Specifické reference

ean13
8588004227293
Jak hodnotí Iplikátor uživatelé,kteří si ho koupili před Vámi?

Podělte se o zkušenost s Iplikátorem. Děkujeme!

  • Spokojenost:
K recenzi můžete přiložit obrázek (nepovinné)
Přidejte obrázky přetažením sem, nebo klikněte a vyberte.

Menu

Please sign in first.

Přihlásit se