Celkové hodnocení
5
6 Recenze
Spokojenost
(5)
Začal jsem ho používat po dlouhodobé nemoci, kdy mne z nedostatku pohybu bolela záda a špatně jsem spal. Po cca měsíci používání se vše zlepšilo a, když si chci odpočinout, uvolnit se, používám iplikátor dodnes. Je nutno říct, že na iplikátor je třeba si zvyknout, ze začátku ty jehličky byly trochu cítit, ale rychle to přešlo.
Iplikátor si nemůžu vynachválit, protože mi pomáhá při neurologických problémech s nohou, které mám po vážném onemocnění, a s problémy se zády. Nejvíce se mi líbí, že po celodenní námaze si po umytí lehnu na iplikátor na půl hodiny a ráno vstanu bez bolesti. Iplikátor je můj dobrý společník, kterého si beru s sebou i na cesty. Děkuji za jeho vynález.
Iplikator si beru na všechny mé závody a soustředění. Ráno poslouží k rychlejšímu probuzení a večer k uvolnění napětí. Díky za něj.
Jsem paralympijský sportovec a k tomu, abych mohl dlouhodobě vykonávat tento sport na vrcholové úrovni, musím mít pravidelné dýchání a uvolněnou ruku při míření. V iplikátoru jsem našel dobrou pomůcku, která mě zbavuje bolesti zad a uvolňuje dýchání.
K výrobku jsem byl nejprve skeptický, ale záhy jsem objevil jeho nesporné výhody. Rychle uvolňuje napětí zádových svalů, svalstva kolem lopatek a ramen. Rovněž mi pomohl odblokovat problémy v oblasti křížo-kyčelního skloubení a beder. Iplikátor doporučuji svým instruktorům, cvičencům i kamarádům.
Ve své práci se u klientů často setkávám s problémy souvisejícími se stresem, sedavým zaměstnáním a špatným životním stylem, které ústí v chronické zatuhnutí zad a krku. Dalším z častých problémů je velká únava. Na všechny uvedené problémy skvěle pomáhá Iplikátor. U nás v domácnosti se používá denně, dokonce ho automaticky balíme na všechny cesty mimo domov. Tento skvělý výrobek můžeme upřímně doporučit!

Menu